میدونم دست خودت نیست

نمیتونی این نباشی
نمیتونی وقت خنده ت اینقدر شیرین نباشی
تو نگاهم میکنی که
غرق دریا شم که هستم
منو ساختن واسه اینکه 
عاشقت باشم که هستم

من یه جوری عاشقم که قبل تو، زندگی کردنم و یادم نیست
رگ من اینقد نزدیکی که نبض رو گردنمو یادم نیست
من یه جوری عاشقم که ممکنه زیر لبخند تو نابود بشم
من اسیر تو بشم آزادم تو رهام نکن که محدود بشم

سال 97 هم تموم شد! کی باورش میشه؟! چقدر سال 97 برام خوب بود! نمیگم 100 درصد خوب بوداا ولی خب 90 درصدش که خوب بود
دیشب حمید رو بغل کرده بودم احساس میکردم تمام خستگی تنم داره از بین میره بهش گفتم نمیدونی چقدر خوبه کنارت میخوابم :)
عشق واقعی رو بعد از ازدواج فهمیدم وقتی از دور دارم میام سمتت و چشمم بهت میفته که سرت تو موبایلته، لبخند میاد رو لبم
در طول روز عکسات رو نگاه میکنم و برای بار هزارم به این فکر میکنم چقدر دوست دارم!
وقتی خوابی و نگاهت میکنم، صدای نفس هات رو گوش میدم عادت داری موهات رو ناز کنم تا خوابت ببره. باید حتما بغلم کنی تا بخوابی
خدایا نمیدونی چقدر خوبه صبح وقتی بیدار میشه که بره هتل، تو خواب و بیدار میگم یکم دیگه پیشم بخواب بعد برو و میاد دوباره رو تخت میخوابه چه حالی میده چقدر خوبه خواب صبح وقتی محکم بغلش کردم نمیذارم ت بخوره
خدایاشکرت
همه چی خوبه همه چیز سر جاشه
خدایا ازت میخوام سال 98 سال بهتری باشه. ارشد بالینی فردوسی قبول شم. به اهداف سال جدیدم برسم
خدایا به خانواده م سلامتی ، آرامش و خوشبختی بده. سایه اعضای خانواده م رو بالا سرم نگه دار کمک کن بیمار نشن. ناخوش نشن. اتفاق بدی واسشون نیفته.
سعی میکنم امسال آدم بهتری باشم بیشتر دست آدم های نیازمند رو بگیرم و کمک شون کنم. سعی میکنم رو نقطه ضعف هام بیشتر کار کنم و یه تی بدم به خودم تو سال جدید

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

باب اندیشه وبلاگ برنامه نویسی رضا عبیری دانلود فیلم و سریال خارجی ، دانلود آهنگ ، اخبار ورزشی DS-2CD1023G0-I کانال دوازدهم،گام به گام،نمونه سوال،تست،تلگرام،تجربی،ریاضی،انسانی آموزش ترکیب رنگ مو فوم EVA ↯✘ خط خطیـ هآی منــ ✘↯ فصل رویش فانوس خیال